HAKKIMIZDA

Tecrübemiz ile Hayallerinize Değer katıyoruz

Biz Kimiz? 1976 yılında ülkemizde ayçiçek yağının kaynağı olan Trakya'da çeşitli yağ fabrikalarında teknik müdürlük yapmış olan NAMIK KEMAL OĞUZ , daha sonra deneyimlerini katarak, işini kurup bitkisel yağ fabrikalarına makine ekipman üretimine başlamıştır. Bu sektörde kısa zamanda önemli işlere imza atmış olan Namık Kemal Oğuz 2011 yılında MODERN MAKİNE VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ firmasını kurmuştur. Firma kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş , çağın gerektirdiği teknoloji ve mühendislik hizmetleri doğrultusunda inovatif sürecine hızla devam etmektedir. Çeşitli yağlı tohumların işlenmesi için gerekli makine ekipman imalatı , proses uygulamaları ve montajını yapan firmamız ülkemizde ve dünyanın çeşitli ülkelerinde modern tesisler kurmuştur ve kurmaya devam etmektedir.

img
img
Kuruluş 2011

Vizyonumuz

Vizyonumuz Bilginin ve yenilikçiliğin sermayenin önüne geçtiği günümüz dünyasında , kaurumların yeni teknolojilere ve yöntemlere olabildiğince hızlı uyum sağlaması ve stratejik işbirlikleri geliştirecek yönetim anlayışına sahip olmaları gerekmektedir. Küreselleşen dünyada uluslar arası ortaklıklar kurulmasını ve ortak bir yaşam kültürünün geliştirilmesini sağlayan proje kültürünün yaygınlaştırılması , kurumlarımızın ve kurum çalışanlarının dünyaya entegre olmalarına ve çözüm odaklı yaklaşım sergilemelerine sebep olacaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz Ülke genelinde proje kültürünün gelişmesine katkıda bulunmak, uluslar arası alanda büyük projelerde ülkemiz kurumları ile yabancı ortaklar arasında sağlıklı ilişkiler kurulmasını sağlamak ve toplum yaşamındaki problemlerin çözümünde etkin rol oynayacak projelerin gerçekleştirilmesini sağlamaktır.

En İyi Sektör hizmetleri

Birden Çok Sektör ve Teknoloji İçin Yüksek Performanslı Hizmetler!

img

Dolum ve Paketleme Tesisleri

Rafine edilmiş tüketilebilir durumdaki bitkisel yağların istenen ambalaj çeşitlerine ve tipine

More Detail
img

Yem Fabrikaları

ANAHTAR TESLİM YEM FABRİKALARI Yem Fabrikaları, fenni hayvan yeminin üretiminin gerçekleştiri

More Detail
img

Çeşitli İmalatlarımız

ÇEŞİTLİ İMALATLARIMIZ Yağ fabrikaları, yem fabrikaları ve çeşitli sektörlere (Kimya, boy

More Detail
img

Ekstraksiyon

More Detail
img

Rafineri

RAFİNERİ Kirlikik yaratan maddeler (safsızlıklar), örneğin fosfatidler, serbest yağ asitleri

More Detail
img

Yatırım Danışmanlığı

FİZİBİLİTE VE YATIRIM DANIŞMANLIĞI Yatırım belirli bir kaynağın yada değerin, gelir sağ

More Detail
×
img
CTRL Tuşuna Basılı Tutarak Birden Fazla Seçim Yapabilirsiniz..
Seçilen Değer: 0

TurkeyEnglishRussia